פרויקטים מסחריים

בית ביליה

רמת ישי
בנין בן 4 קומות של משרדים ומסחר בגדלים שונים הממוקם בכניסה לאזור התעשייה המתפתח של רמת ישי, על כביש חיפה נצרת עם רמת חשיפה גבוהה מהכביש הראשי ובכניסה לאזור התעשייה, סמוך לקניון. למתחם יש חניות לבאי המתחם וכן חניות פרטיות לשוכרים.
כתובת הנכס: רחוב האקליפטוס 1, רמת ישי

ביליה סנטר

רמת ישי
מתחם מסחרי בעיצוב מודרני בעל 2 קומות הכולל משרדים, מסחר ותחנת דלק עם חנות נוחות בגדלים שונים הממוקם בכניסה לאזור התעשייה המתפתח של רמת ישי, בקרבה לכביש חיפה נצרת עם חשיפה מהכביש הראשי ובכניסה לאזור התעשייה, מול הקניון. למתחם יש נגישות נכים, חניות למבקרים במתחם וחניות פרטיות לשוכרים, ומעלית.
כתובת הנכס: רחוב האקליפטוס 4, רמת ישי

בית האורן

רמת ישי
בנין חדיש בעל עיצוב ייחודי בן 4 קומות, קומת חניון ומעליו 3 קומות להשכרה, הכולל מרפאות, משרדים, ומסחר. הממוקם בתוך היישוב בסמוך לכניסה הראשית לרמת ישי, בקרבה לכביש חיפה נצרת עם חשיפה מהכביש הראשי. במתחם יש נגישות נכים, קומת חניון, ומעלית.
כתובת הנכס: רחוב האורן 5, רמת ישי

מוריה 100

חיפה
בנין בעל עיצוב מודרני ייחודי הכולל קומות מגורים מעל קומה מסחרית. הקומה ממוקמת בקומת כניסה עם נגישות לנכים, ומיועדת למשרדים, מסחר (ללא הסעדה), מרפאות. פונה לציר מוריה שהיינו ציר ראשי בכרמל. במתחם יש נגישות נכים, קומת חניון, ומעלית מהחניון לקומת כניסה.
כתובת הנכס: רחוב שדרות מוריה 100, חיפה